Adminisztráció, irodai munka

Munkaerő-piaci tanácsadó és mentor állás Fejér megyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sárbogárd és környéke
2018. 01. 25. 09:05

Fejér megye 8 városába munkaerő-piaci tanácsadói és mentori kollégákat keresünk.

A leendő munkatárs feladatai:
A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci tanácsadói és mentori szolgáltatás nyújtás. Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival. Kapcsolattartás az álláskeresőket érintő intézményekkel (képzési, szociális, stb.). Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség
  • egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség;
  • igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség;
  • humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
  • középiskolai végzettség és államilag elismert felsőfokú munkaügyi, felsőfokú személyzeti, felsőfokú személyügyi, felsőfokú társadalombiztosítási, középfokú munkaügyi, középfokú személyügyi, középfokú társadalombiztosítási, szociális ügyintéző vagy szociális asszisztens szakképesítés
  • kiváló számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • 40 órás bejelentett munkaviszony
  • a szociális szférában versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés
  • stabil jövőkép

Az alábbi munkavégzési helyekre tudja benyújtani jelentkezését:

Bicske, Dunaújváros, Enying, Ercsi, Gárdony, Mór, Sárbogárd, Székesfehérvár

Jelentkezését a mentoriallas@gmail.com email címre várjuk a munkavégzési hely megjelölésével, valamint önéletrajzának és diplomamásolatának megküldésével.