Bolti eladó munkatársat keresünk sárbogárdi üzletünkbe

Karda Trend Office Kft.
Sárbogárd
Nettó 120 000 Ft / óra
2019. 11. 29.

Bolti eladó munkatársat keresünk Sárbogárd Tesco üzletsoron található Bizsu- Ajándék üzletünkbe.

Beosztás:

  • Az üzlet hétköznapokon 8.00-19.00 ig tart nyitva.
  • Péntek-Szombat 8.00-20.00. Vasárnap 09.00-17.00 ( advent vasárnapokon 19 óráig )
  • Eközben egy óra ebédidő szabadon felhasználható.
  • Kettő-kettes váltásban( kettő munkanap kettő pihenő havi 15 munkanap összesen)

Munkakör:

  • Bolti eladó, vásárlókkal való kapcsolattartás,
  • Áruigények, leltár készletek összeállítása, az üzlet tisztán, rendben tartása.

Bérezés:

  • Fix + jutalék ( minimálbér+jutalék).

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombrsa kattintva lehet.

A közlemény rovatba érdemes feltüntetni, hogy Sárbogárd, mert több üzletünkbe is keresünk alkalmazottat.

A termékek jellegéből adódóan hölgy munkatársat keresünk.

Ami fontos, hogy munkádra és magadra igényes legyél,és el bírd képzelni magad a kínált munkakörben, és a fenti feltételeket tud vállalni.

Amennyiben mégsem, ugy az hamar kiderül, úgyhogy ezt kérem mindenki gondolja át, és ennek tudatában jelentkezzen.

Köszönöm ha elolvastad, oszd meg hogy minél több emberhez eljusson, vagy jelöld meg ismerősödet akit érdekelhet .

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott